przykładowy brief

Wiemy, że najtrudniej jest zadać pytanie, wiemy co chcemy zrobić, ale nie możemy tego przekuć na konkretne działania.

Na tej stronie możesz sprawdzić pytania, które mogą Ci pomóc podczas wysyłania do nas wiadomości.

POBIERZ PRZYKŁADOWY BRIEF

NASZ BRIEF TO ZESTAW KILKU PYTAŃ, NIE JEST ROZBUDOWANY, ŻEBYŚ NIE TRACIŁ CZASU NA PISANIE BRIEFU PRZEZ KILKA DNI.

JEDNAK LICZYMY NA TO, ŻE POMOŻE CI NAKIEROWAĆ SWÓJ POMYSŁ NA KONKRETNE DZIAŁANIA Z NASZEJ STRONY. DZIĘKUJEMY I ZACHĘCAMY DO POBIERANIA

Po co strona z przykładowymi briefami?

Pozyskujemy klientów z różnych branż, różnych miejsc. Nie zawsze każdy potencjalny klient, wie jak do nas napisać i co konkretnie potrzebuje, wiemy, że kilka pytań pomoże zrozumieć i zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Czy muszę odpowiadać na wszystkie pytania?

Oczywiście, że nie! Pytania są przykładowe. Ba! Możesz nawet je pozmieniać i wysłać je do nas w zmienionej treści. Mają tylko nakierować Ciebie, gdy nie masz pomysłu na zadanie konkretnych pytań.

Gdzie to wysłać?

Jeżeli odpowiesz na pytania lub napiszesz swoje i chcesz się z nami skontaktować w celu omówienia i podjęcia współpracy, możesz do nas pisać na hello@mediabrand.com.pl lub znaleźć nas w social mediach i po prostu do nas napisać w prywatnej wiadomości lub wysłać edytowany przez Ciebie plik.

Czy to coś kosztuje?

Przykładowy brief jest całkowicie darmowy, możesz go pobierać tyle razy ile chcesz i robić z nim co chcesz, nawet wykorzystać w celach naukowych, będzie nam miło jeżeli o nas po prostu wspomnisz przy ewentualnej publikacji w innych celach niż wysyłanie briefu do nas.

Co to jest brief?

Brief to nic innego jak dokument, który pomoże Tobie i nam rozwinąć Twój pomysł. To zestaw pytań, które sprawią, że będzie łatwiej nam projektować Twoją markę, reklamę czy stronę internetową. Możemy tam określić cele i zadania, które będziemy realizować.

CZEKAMY NA CIEBIE Z WILCZYM APETYTEM, NAPISZ DO NAS.